Facebook icon Twitter icon SlideShare icon
Baseball Softball Beeball

    Contact & route

  • ByRobert
    In
    mrt 24, 2014
    Comments
    Contact & route

     

    s.v. AMSTERDAM PIRATES,

    Amsterdam (131) Nr. KvK 40531384 Amsterdam
    Opgericht: HB: 17-02-1959; SB: 01-10-1969; HSB: 1974
    Geregistreerd onder de naam: L&D Amsterdam P. (1e team honkbal)

    Website : www.amsterdampirates.nl

    Alle correspondentie naar : Herman Bonpad 5, 1067 SN Amsterdam

    Veld : Sportpark 'Ookmeer', Herman Bonpad 5, 1067 SN Amsterdam, Noord-Holland.

     

     

    Algemeen Bestuur:      
    Voorzitter Vacature voorzitter@amsterdampirates.nl  
    Secretaris Kersin Anthoni & Jacqueline Veenhof secretaris@amsterdampirates.nl 020-6126969
    Penningmeester Dhr. R.J. de Bie penningmeester@amsterdampirates.nl  
           
    Overige Bestuursleden:
    Honkbal Onno Peer honkbal@amsterdampirates.nl  
    Softbal Vacature softbal@amsterdampirates.nl  
    Venue Hans.Vader    
    Communicatie Tobias Kuiper communicatie@amsterdampirates.nl  
    Wedstrijdsecretariaat:
    Algemeen:   wedstrijdsecretariaat@amsterdampirates.nl  
        wedstrijdsecretariaat@amsterdambucaneers.nl  
    Wedstr.Secr. HB Sen a.i Kerstin Anthoni k.anthoni@chello.nl 06-55828845
    Wedstr.Secr. HB Rookies Kerstin Anthoni k.anthoni@chello.nl 06-55828845
    Wedstr.Secr. HB Jeugd Jacqueline Veenhof wedstrijdsecretariaat@amsterdampirates.nl 06-55688718
    Wedstr.Secr. SB 1 & 2 & SB jeugd  Kees van Vegten sliding@planet.nl 06-57050829
    Wedstr.Secr. SB 3 & 4 & HSB Kees van Vegten  sliding@planet.nl 06-57050829
           
    Ledenadministratie      
    Amsterdam Pirates Dhr. J.van Tiel ledenadministratie@amsterdampirates.nl  
    Amsterdam Boekaniers Dhr.J.van Tiel ledenadministratie@amsterdamboekaniers.nl  
           
    Sponsering      
    Sponsercommissie Pepijn Beerman/Chris Stuart.Michiel Populier sponsoring@amsterdampirates.nl  
           
    Vertrouwenscontactpersonen      
    Vertrouwenscontactpersoon Helma Burgmeijer helma.burgmeijer@gmail.com  
    Vertrouwenscontactpersoon Boudewijn Gelaudie praktijk@boudewijngelaudie.nl  
           
    Overige Zaken:      
    Consul velden Dhr. B.Meenhorst dgmeenhorst@kpnplanet.nl 06-27268066
    Kantine   pirateskantine@hotmail.com 020-6162151
    Webmasters Robert Clarijs & Ronald de Haan webmaster@amsterdampirates.nl  

     

    Grondregels (update 25-02-2010)

    Veld naam: hb
    Veld nummer: 1
    Max speelniveau: hoofd klasse
    Grondregel: geen
    Lichtinstallatie en jaar van keuring: ja 2009
    Dispensatie: geen

    Veld naam: hb
    Veld nummer: 2
    Max speelniveau: 2e klasse
    Grondregel: geen
    Dispensatie: geen

    Veld naam: sb
    Veld nummer: 3
    Max speelniveau: hoofd klasse
    Grondregel: geen
    Lichtinstallatie en jaar van keuring: ja 2008
    Dispensatie: geen

    Veld naam: jeugd hb
    Veld nummer: 3
    Max speelniveau: topsport
    Grondregel: geen
    Lichtinstallatie en jaar van keuring: ja 2008
    Dispensatie: geen

    Veld naam: sb
    Veld nummer: 4
    Max speelniveau: 2e klasse
    Grondregel: geen
    Dispensatie: geen

    Veld naam: jeugd hb
    Veld nummer: 4
    Max speelniveau: breedtesport
    Grondregel: geen
    Dispensatie: geen

  • Route planner

  • Community

    Facebook icon Twitter icon SlideShare icon